Z bonem czy bez. Zapraszamy na turystyczne wakacje z Ekovision TV

Jak otrzymać bon turystyczny, ile jest on wart i gdzie można go wykorzystać? 

„Polski Bon Turystyczny jest narzędziem, który ma na celu wsparcie finansowe polskich rodzin, osłabionej przez skutki pandemii COVID-19. Dopłata do wypoczynku pośrednio pomoże osłabionej branży turystycznej.” – czytamy na stronie Ministerstwa Rozwoju.


W skrócie wygląda: na każde dziecko poniżej 18. roku życia możemy otrzymać 500 pln, plus kolejne 500 pln, na dziecko niepełnosprawne. Bon należy zrealizować do końca marca 2022 roku, można nim płacić za pobyt w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym, ect. Pełna baza placówek, które honorują bon, będzie dostępna na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej

Wniosek należy złożyć za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych ZUS, podobnie jak 500+. Szczegóły w materiale wideo:

Mamy jednak nadzieję, że bez względu na to, czy przysługuje Wam bon, czy nie miło zdrowo i spokojnie spędzicie wakacje. Pamiętajcie, że Opolszczyzna również oferuje wiele atrakcji, o których często mówimy w naszym programie. 

Na konie zapraszamy Was do wspólnej zabawy; pomóżcie nam stworzyć „Wakacyjny album Opolan”. Zdjęcia do albumu prosimy przesyłać w prywatnych wiadomościach za pośrednictwem Facebooka, na konto Ekovision TV. Autor każdego zdjęcia zostanie podpisany. Pamiętajcie, że wysyłając nam zdjęcie, zgadzacie się na jego publikację. 

Na koniec od całej redakcji Ekovision TV przyjmijcie życzenia, zdrowych i radosnych wakacji.

Polecamy również:

„ASANTE SANA” – Pomaga nie tylko na służbie
Gdy po raz pierwszy dotarła do niewielkiej wioski Masajów i zobaczyła biedę …
1 kwietnia. Czas na żarty oraz Klaunów
Uwaga, uwaga. Komu dziś zabraknie czujności, ten zostanie ofiarą dowcipu. Jednym słowem, …