Siedlisko bakterii, insektów i gryzoni – pojemniki Bio

Autor: Janusz Maćkowiak


W dobie walki z koronawirusem, palącym problemem staje się dezynfekcja rąk, zachowanie szczególnych warunków epidemiologicznych w domu, na ulicy, w miejscu pracy.
Dotyczy to nas –obywateli, ale także firm świadczących usługi sanitarno-porządkowe. Np. czystość i higiena w pomieszczeniach śmietnikowych.
REMONDIS OPOLE ma grafik wg którego ma MYĆ i DEZYNFEKOWAĆ pojemnik BIO, po wcześniejszym opróżnieniu go z zawartości. Oczywiście lokatorzy za tę usługę płacą.
26.10.20 – w pomieszczeniu śmietnikowym przy ul. Koszyka 59 pojawiła się ekipa REMONDISA. I tak oto wydezynfekowała te pojemniki BIO.
Zdjęcia zrobiono kilkanaście minut po „dezynfekcji”.


Skandal polega na tym że:
Urząd Miasta w Opolu, który nadzoruje te procesy odnotował że EKIPA BYŁA i POJEMNIKI WYCZYŚCIŁA.
WESTA – administrator bloku, będzie czekał. Tylko po co? Skoro w Urzędzie od powiedzą: GPS – pokazuje że dezynfekcja się odbyła.
SYSTEM NIBY JEST- URZĘDNIK WIDZI – ZARZĄDCA KASĘ POBIERA. A SMRÓD i BRÓD MA SIĘ DOBRZE!!!!

Polecamy również:

Zagrają pomimo pandemii. Zbliża się 29. Finał WOŚP
– Będzie inaczej, nie mniej jednak zawsze jest to najgorętszy dzień w roku i te serca będą biły, tak samo, jak co roku – mówi Ekovision TV Patryk Śróda, ze …
Babciom i Dziadkom kłaniajmy się w pas. Nie tylko w Ich święto
Znajdują czas dla wnuków, rozpieszczają, dokarmiają, opowiadają bajki, jak trzeba to i w lekcjach pomogą. Są nieodłączną częścią naszego dzieciństwa. Sama wiele zawdzięczam swoim dziadkom.
„Na całej połaci śnieg…” śpiewali kiedyś Starsi Panowie
Dawno, dawno temu, widok śnieżnej kołderki na ulicach, trawie, drzewach, dachach budynków oraz aut był niezmiennym i obowiązkowym elementem krajobrazu zimowego.
Komórka i Skype pomagają w kontakcie pacjenta z bliskimi
Pacjenci oddziału chorób zakaźnych Szpitala Wojewódzkiego w Opolu mogą kontaktować się ze swoimi bliskimi za pomocą aplikacji skype. Ponadto pacjentom tego oddziału oraz oddziału anestezjologii i intensywnej terapii oddano do …
Nowy 2021 rok. Życzenia dla Widzów Ekovision TV
Minął rok 2020, rok znamienny, który pozostawił niemiłe wspomnienia. Oby był tylko wspomnieniem.
Waldemar Kotas: Aktorowi najlepiej wychodzą role, których wcale nie chce grać
– Ja jestem aktorem opolskim, nie aktorem z Opola, tylko aktorem opolskim – mówi Waldemar Kotas, aktor od wielu lat związany z opolską sceną teatralną.