Siedlisko bakterii, insektów i gryzoni – pojemniki Bio

Autor: Janusz Maćkowiak


W dobie walki z koronawirusem, palącym problemem staje się dezynfekcja rąk, zachowanie szczególnych warunków epidemiologicznych w domu, na ulicy, w miejscu pracy.
Dotyczy to nas –obywateli, ale także firm świadczących usługi sanitarno-porządkowe. Np. czystość i higiena w pomieszczeniach śmietnikowych.
REMONDIS OPOLE ma grafik wg którego ma MYĆ i DEZYNFEKOWAĆ pojemnik BIO, po wcześniejszym opróżnieniu go z zawartości. Oczywiście lokatorzy za tę usługę płacą.
26.10.20 – w pomieszczeniu śmietnikowym przy ul. Koszyka 59 pojawiła się ekipa REMONDISA. I tak oto wydezynfekowała te pojemniki BIO.
Zdjęcia zrobiono kilkanaście minut po „dezynfekcji”.


Skandal polega na tym że:
Urząd Miasta w Opolu, który nadzoruje te procesy odnotował że EKIPA BYŁA i POJEMNIKI WYCZYŚCIŁA.
WESTA – administrator bloku, będzie czekał. Tylko po co? Skoro w Urzędzie od powiedzą: GPS – pokazuje że dezynfekcja się odbyła.
SYSTEM NIBY JEST- URZĘDNIK WIDZI – ZARZĄDCA KASĘ POBIERA. A SMRÓD i BRÓD MA SIĘ DOBRZE!!!!

Polecamy również:

PODRZUCONE SŁOWA Premiera 27.02.2021 godz. 19:07
PREMIERA„Podrzucone słowa”Spektakl Teatru Ekostudio w reżyserii Andrzeja Czernika ukazujący losy rodziny Śląskiej w czasie Plebiscytu i III Powstania Śląskiego w 1921r. Głównym wątkiem spektaklu jest siła, zaradność oraz zorganizowanie śląskich …
Zmiana na stanowisku Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta wojewódzkiego oraz przywitanie jego następcy. Nadinsp. Jarosław Kaleta kierował opolskim garnizonem od maja 2016 roku – teraz będzie …
NARODZINY DYKTATURY – Marek Wołyński
Dyktatury zazwyczaj nie rodzą się w chwili dojścia kogoś (przyszłego dyktatora) do władzy. One „dojrzewają”, a ich elementy są układane w misternie budowany plan. Jednym z tych elementów jest tworzenie …
„PĄCZKUJEMY”!!!
Znowu jest! Najsłodszy i najbardziej okrągły dzień w roku- tłusty czwartek.
Kłamstwo na krótkie nogi. 28-latek odpowie za znęcanie się nad psem
źródło: Opolska Policja Gdy okazało się, że do kontenera na używaną odzież ktoś wyrzucił psie szczenię, policjanci natychmiast rozpoczęli dochodzenie z ustawy o ochronie zwierząt. Szybko namierzyli 28-latka odpowiedzialnego za …
500 plus. Nowe zasady składania wniosków
Od 1 lutego można składać elektronicznie nowe wnioski na 500 plus na nowy okres, który potrwa od 1 czerwca 2021r. do 31 maja przyszłego roku.